LMC matkaautode ja eelised

12 Aastane Garantii

Pakume oma matkaautodele 12-aastast garantiid, mis tagab muretu kasutamise pikaks ajaks.

Garantii katab elamuosa veekindluse ja struktuuri. See tähendab, et kõik probleemid, mis on seotud lekkimise, niiskuse või konstruktsiooniliste vigadega, kuuluvad garantii alla.

Komposiitmaterjalid elamuosa struktuuris

Meie matkaautode elamuosa struktuurides on kasutatud komposiitmaterjale, mitte puitu. See tähendab, et need on vastupidavad ilmastiku- ja niiskuskahjustustele. Te ei pea muretsema niiskuse, hallituse või mädanemise pärast, mis võib esineda puidust konstruktsioonidega.

Diiselküttelahendused

Antud mudelitel on diislil töötavad küttelahendused. See on oluline eelis, kuna te ei pea reisides muretsema erinevate riikide gaasiballooni ühenduste ja lahenduste pärast. Lihtsalt tangite diislikütust ja kõik töötab probleemideta.

kliendieelised

Pikem eluiga ja madalamad hoolduskulud: Komposiitmaterjalid ja vastupidav struktuur tagavad, et teie matkaauto kestab kauem ja vajab vähem hooldust, säästes teie aega ja raha.

Reisimugavus: Diislil töötav küttesüsteem võimaldab teil reisida muretult ükskõik millisesse riiki, ilma et peaksite tegelema erinevate gaasiballooni standarditega.

Usaldusväärsus: 12-aastane garantii annab kindlustunde, et teete investeeringu, mis on kaitstud ja tagatud pika aja jooksul.

LMC matkaautod pakuvad suurepärast vastupidavust, mugavust ja usaldusväärsust. Kasutades kaasaegseid komposiitmaterjale ja diiselküttesüsteeme, oleme loonud toote, mis vastab kõige nõudlikumatele seiklejatele. Täiendav 12-aastane garantii annab lisakindlustunde ja rahu pikaks ajaks.

 •  

LMC brändi eelised

Innovatiivne, kvaliteet ja tehnoloogia

LMC kasutab uusimat tehnoloogiat ja innovaatilisi lahendusi oma matkaautode tootmisel. Näiteks Long Life Technology (LLT) konstruktsiooni. LLT on arenenud ehitusmeetod, mis tagab suure vastupidavuse ja niiskuskindluse.

Lightweight Construction (Kerge Kaal)

LMC matkaautod on konstrueeritud kergest materjalist, mis parandab kütusekulu ja võimaldab suuremat kandevõimet ilma ohverdamata vastupidavust ja stabiilsust.

Comfort and Design (Mugavus ja Disain)

LMC matkaautod on tuntud oma mugava ja ergonoomilise interjööri poolest. Kasutatakse kvaliteetseid materjale ja läbimõeldud disaini, et tagada maksimaalne mugavus ja esteetiline meeldivus.

Safety Features (Ohutusfunktsioonid)

LMC paneb suurt rõhku ohutusele. Matkaautodes on mitmeid kaasaegseid ohutusfunktsioone, nagu ABS pidurisüsteemid, ESP stabiilsuskontroll ja turvapadjad, mis tagavad turvalise reisimise.

Energy Efficiency (Energiatõhusus)

LMC matkaautodes on energiatõhusad küttesüsteemid, LED-valgustus ja tõhusad isolatsioonimaterjalid, mis vähendavad energiatarbimist ja pikendavad aku eluiga.

Customizable Options (Kohandamisvõimalused)

LMC pakub laias valikus kohandamisvõimalusi, mis võimaldavad klientidel valida endale sobiva sisekujunduse, varustuse ja lisafunktsioonid vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Excellent Resale Value (Suurepärane Jääkväärtus)

Tänu oma tuntud kvaliteedile ja vastupidavusele säilitavad LMC matkaautod oma väärtuse väga hästi, mis muudab need heaks investeeringuks ka pikemas perspektiivis.

Long Life Technology (LLT) konstruktsiooni eelised

LLT on arenenud ehitusmeetod, mis tagab suure vastupidavuse ja niiskuskindluse.

 • Niiskuskindlus
  LLT kasutab kõrgtugevaid polüuretaanist tugevduslatte ja spetsiaalset isolatsiooni, mis on valmistatud XPS-vahtplastist. Need materjalid takistavad niiskuskahjustusi ja hallituse teket.
 • Energiatõhusus
  LLT  tagab suurepärase soojusisolatsiooni, hoides matkaauto talvel soojana ja suvel jahedana, mis aitab säästa energiat.
 • Konstruktsiooniline Tugevus
  Polüuretaanist tugevduslatid ja muud LLT konstruktsioonis kasutatud materjalid annavad sõiduki seintele suure tugevuse ja vastupidavuse, pakkudes stabiilsust ja vastupidavust erinevates tingimustes.
  GRP Kaitse
  GRP kaitse võimaldab matkaautode kerel olla suurem vastupidavus erinevate ilmastikutingimuste suhtes, sealhulgas vihma, päikesevalguse, külma ja UV-kiirguse suhtes.
  Klaasplastik on korrosioonile vastupidav, mis tähendab, et matkaauto kere ei roosteta, mis võib pikendada selle eluiga ja vähendada hoolduskulusid.
  GRP on suhteliselt kerge materjal, mis aitab vähendada matkaauto üldkaalu, mis omakorda võib parandada kütusekulu ja sõiduomadusi.
 • Kerge Kaal
  LLT konstruktsioon on kergem, mis parandab kütusekulu ja suurendab kandevõimet, muutes sõiduki kergemini käsitsetavaks ja ökonoomsemaks.
 • Liimimistehnoloogia
  LMC kasutab ainulaadset liimimisprotsessi, mis ühendab sõiduki sisepaneeli, isolatsioonikihi ja väliskesta tugevaks ja niiskuskindlaks üksuseks. See tagab maksimaalse koormustaluvuse ja pideva vastupidavuse niiskusele.